Titles you rated
Confession of MurderRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
The HostRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 3.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 2.5
Home AloneRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 2.0
Kung Fu PandaRated ★ 2.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.5
Man on the EdgeRated ★ 3.0
Horror Stories 2Rated ★ 0.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 1.0- Take OffRated ★ 2.5
Ghost HouseRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 2.0