Titles you rated
WhiplashRated ★ 4.5
SpyRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.5
The HostRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.5
The King's SpeechRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Quantum of SolaceRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0