Movies
Ratings
175
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
HerRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 3.5
Joint Security AreaRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.0
The InternRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 2.5
Song for MarionRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5- Les MisérablesRated ★ 4.5
SouthpawRated ★ 1.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.5
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 0.5
Taken 3Rated ★ 1.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5