Series
Ratings
61
SandglassRated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 0.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 1.0
Big ThingRated ★ 0.5
Let's EatRated ★ 3.0
Prince HoursRated ★ 0.5
GiantRated ★ 1.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0
On AirRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
All InRated ★ 1.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 1.0
Emergency CoupleRated ★ 3.0
IljimaeRated ★ 1.0
The Vineyard ManRated ★ 1.0
Protect the BossRated ★ 4.0