Titles you rated
My Hero AcademiaRated ★ 5.0- Blood Blockade Battlefront & BeyondRated ★ 5.0
- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 4.0
Made In AbyssRated ★ 4.0
Saiyuki Reload BlastRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Land of the LustrousRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 5.0
Wakako zake Season 1Rated ★ 2.0
Food Wars!Rated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0- Secret Diary of a Call GirlRated ★ 3.0
NEW GAME!Rated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0- www.working!!Rated ★ 2.5