Series
Ratings
46
Better Late Than SingleRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
NewtopiaRated ★ 0.5
Marriage Lyrics For Divorce Music Season 1Rated ★ 1.5
Shop of the LampRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Life on MarsRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5
18 AgainRated ★ 4.0
Street Woman FighterRated ★ 3.0
Street Girls FighterRated ★ 2.5
Voice season1Rated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
KingdomRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 1.0
D.P.Rated ★ 4.5
High KickRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5