Movies
Ratings
35
Music and LyricsRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.5
A Moment to RememberRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Step UpRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0