Movies
Ratings
279
The King's SpeechRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 3.5
28 Days LaterRated ★ 2.5
Ice AgeRated ★ 3.0
HauntersRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 2.5
After.LifeRated ★ 2.5
The IntouchablesRated ★ 3.5
Paranormal ActivityRated ★ 2.0
LucyRated ★ 2.5
17 AgainRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
Insadong ScandalRated ★ 3.0
The Taste of MoneyRated ★ 2.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 1.5
Spirited AwayRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 4.5
Bunshinsaba 2Rated ★ 2.0
Ju-on: The Beginning of the EndRated ★ 2.0