Titles you rated
- Emperor of the SeaRated ★ 4.0
H.I.TRated ★ 4.5- Ullabulla BluejjangRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 3.5
Three BrothersRated ★ 4.0
GiantRated ★ 5.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0
All InRated ★ 4.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 4.5
Sharp1Rated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.5