Titles you rated
A Christmas CarolRated ★ 5.0
Monster HouseRated ★ 2.5
Big Hero 6Rated ★ 4.5
LucyRated ★ 2.5
The Fatal EncounterRated ★ 3.5
My WayRated ★ 2.5
Stuart LittleRated ★ 4.0
BraveRated ★ 3.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.5
Forbidden QuestRated ★ 2.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
FluRated ★ 2.5
Ice AgeRated ★ 3.5
Dancing QueenRated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 2.5
Bee MovieRated ★ 3.5
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.5
Yes ManRated ★ 5.0
The Prince of EgyptRated ★ 4.5