Titles you rated
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.0
AemaRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
Queen of TearsRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 2.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 3.5
RuPaul's Drag Race All StarsRated ★ 2.5
The Umbrella AcademyRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
AjinRated ★ 2.5- AjinRated ★ 3.0
Marvel's The PunisherRated ★ 3.0