Movies
Ratings
276
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 3.5
Air DollRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5
BrokerRated ★ 4.0
461 Days of Bento: A Promise Between Father and SonRated ★ 3.0
tick, tick...Boom!Rated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
The Book of FishRated ★ 5.0
TenetRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.5
The Umbrellas of CherbourgRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0