Titles you rated
Weakest BeastRated ★ 4.5
Code Blue Season 2Rated ★ 3.0- たったひとつの恋Rated ★ 1.0
LifeRated ★ 2.5
I'm Taking the Day OffRated ★ 2.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0
Still, Life Goes OnRated ★ 4.0
Older SisterRated ★ 2.0- Honey and CloverRated ★ 3.0
Be with YouRated ★ 3.5
Antique: Western Antique Cake ShopRated ★ 3.0- Minami's GirlfriendRated ★ 1.0
- サプリRated ★ 1.0
- Stand up!!Rated ★ 3.0
- Bambino!Rated ★ 2.5
The Story of Yamada TaroRated ★ 2.5
Code BlueRated ★ 3.0
The Black SwindlerRated ★ 3.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 2.0
Producing NobutaRated ★ 3.0