Series
Ratings
107
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 4.5
First LoveRated ★ 4.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
Dear XRated ★ 3.0
Queen MantisRated ★ 3.5
AemaRated ★ 4.0- Earth Marble World Tour Season 3Rated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Melo MovieRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 5.0- The FrogRated ★ 3.5
- DoubtRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5