Titles you rated
TenetRated ★ 2.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0
Love UntangledRated ★ 3.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 2.5
Salut d’AmourRated ★ 2.0
Dog DaysRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.0
And So The Baton Is PassedRated ★ 2.5
HarbinRated ★ 3.0
Gran TurismoRated ★ 3.0
Catering ChristmasRated ★ 2.0
Viva La VidaRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 2.0
UprisingRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.0- PilotRated ★ 2.5
JokerRated ★ 3.5