Movies
Ratings
446
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
LegendRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 4.0
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 5.0
MinionsRated ★ 4.0
Frozen FeverRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 2.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 2.5
In TimeRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5