Titles you rated
Dark ShadowsRated ★ 3.5
South BoundRated ★ 5.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 5.0
Cheer Cheer Cheer!Rated ★ 3.0- D-WarRated ★ 2.0
The FortressRated ★ 4.0
The BrosRated ★ 3.5- As the Gods WillRated ★ 4.0
Saw 3DRated ★ 3.0- SawRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0- BalladRated ★ 5.0
My Love Story!!Rated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Sky of LoveRated ★ 4.5- Twilight: Saya in SasaraRated ★ 4.0
Rookies the Movie: GraduationRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 4.0
S: The Last Policeman: Recovery/FutureRated ★ 4.0
Panic RoomRated ★ 4.0