Titles you rated
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
The SilencedRated ★ 1.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
BraveRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.5
Jurassic ParkRated ★ 4.5
Summer WarsRated ★ 3.5
MadagascarRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 4.5
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
The MaskRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0