Series
Ratings
28
Be MelodramaticRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
NCISRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 1.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Dooly the Little DinosaurRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Orphan BlackRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.5