Titles you rated
The Big BossRated ★ 5.0
The Way of the DragonRated ★ 5.0
Enter the DragonRated ★ 5.0
Fist of FuryRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
The MayorRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0