Titles you rated
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 5.0
Police StoryRated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 5.0
Hear MeRated ★ 5.0
The Legend of the SwordsmanRated ★ 5.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 5.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 5.0
Scarlet InnocenceRated ★ 2.0
The Bank JobRated ★ 2.0
Moo-hyun, the Story of Two CitiesRated ★ 5.0
My Tutor FriendRated ★ 1.5
The City of ViolenceRated ★ 1.5
The NeighborsRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 1.5
MotherRated ★ 3.0
Blue StreakRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 4.5- WishRated ★ 4.0