Movies
Ratings
273
TenetRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.5
#AliveRated ★ 3.0
The Invisible ManRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5
DemolitionRated ★ 4.0
Jojo RabbitRated ★ 4.5
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.5
Bad Boys for LifeRated ★ 2.5
Miss GrannyRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.5
Jumanji: The Next LevelRated ★ 1.5