Titles you rated
Secret GardenRated ★ 4.5- 신 도라에몽Rated ★ 4.5
The K2Rated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 3.5
Ojakgyo FamilyRated ★ 4.0
Smile AgainRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.5
Dream High 2Rated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 5.0
Bubble GumRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.5
Empress KiRated ★ 4.5
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 3.5
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 5.0
Five EnoughRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0