Titles you rated
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.0
Wonder Woman 1984Rated ★ 3.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Fall GuyRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 3.5
Crypto ManRated ★ 3.0
The Wild RobotRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Moana 2Rated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.0
TwistersRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.5
Free GuyRated ★ 4.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0