Series
Ratings
42
City HunterRated ★ 3.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.5
Oh My VenusRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 4.0
Squad 38Rated ★ 4.5
Innocent DefendantRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 5.0
RememberRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0