Movies
Ratings
139
GantzRated ★ 5.0
Battle RoyaleRated ★ 5.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.5
Rush HourRated ★ 4.5
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 4.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 4.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 4.5
Stuart LittleRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 3.0
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 2.5
Death NoteRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
Blade: TrinityRated ★ 5.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 3.0