Movies
Ratings
1309
Predator: BadlandsRated ★ 4.5
No One Will Save YouRated ★ 2.5
The Ballad of a Small PlayerRated ★ 4.0
MoonRated ★ 4.0
A House of DynamiteRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5- NoiseRated ★ 2.5
Dazed and ConfusedRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Predator: Killer of KillersRated ★ 4.0
PreyRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
SinnersRated ★ 3.5
Starring Jerry As HimselfRated ★ 4.0
Che: Part OneRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 3.0
The Phoenician SchemeRated ★ 3.0
Magic in the MoonlightRated ★ 3.0
The Kill RoomRated ★ 3.0