Titles you rated
I DoRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 5.0
WonderRated ★ 4.5
AmélieRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 4.0
Miss BaekRated ★ 4.5
JumanjiRated ★ 4.5
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.5
The HolidayRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 1.0
SnowpiercerRated ★ 2.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
OnceRated ★ 4.0