Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
You Season 3Rated ★ 3.0
YouRated ★ 3.5
YouRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Next in Fashion Season 1Rated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
The PoliticianRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 3Rated ★ 2.5
Breaking BadRated ★ 4.5