Titles you rated
Mobile Suit Gundam Thunderbolt: December SkyRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
The NegotiationRated ★ 3.5
Yowamushi Pedal Re:RIDERated ★ 4.5
Fate/stay night: Heaven's Feel I. presage flowerRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.0
Gods of EgyptRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
CreedRated ★ 4.5
Yowamushi Pedal: The MovieRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 3.0
Ghost in the ShellRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
Never Back DownRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 5.0