Titles you rated
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Twin PeaksRated ★ 5.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 2.5
Community Season 3Rated ★ 4.5
Community Season 1Rated ★ 4.5
Twin PeaksRated ★ 5.0
A Series of Unfortunate EventsRated ★ 3.5
Russian DollRated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.0
BabyRated ★ 2.0
HannibalRated ★ 4.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 4.0
The WireRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 2.0- SkinsRated ★ 2.5
The Mystic NineRated ★ 3.0
Steal HeartRated ★ 3.5