Titles you rated
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 1.5
The FortressRated ★ 4.0
The CroodsRated ★ 4.5
The Divine MoveRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5- D-WarRated ★ 0.5
SnowpiercerRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 2.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.5
LucyRated ★ 4.0