Movies
Ratings
25 The Zone of InterestRated ★ 4.0 The Zone of InterestRated ★ 4.0
 Anatomy of a FallRated ★ 4.5 Anatomy of a FallRated ★ 4.5
 SoulRated ★ 5.0 SoulRated ★ 5.0
 5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5 5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
 Mickey 17Rated ★ 3.0 Mickey 17Rated ★ 3.0
 Toy Story 4Rated ★ 4.0 Toy Story 4Rated ★ 4.0
 HarbinRated ★ 1.5 HarbinRated ★ 1.5
 Seishun18x2 Kimi eto Tsuzuku MichiRated ★ 3.0 Seishun18x2 Kimi eto Tsuzuku MichiRated ★ 3.0
 Love in the Big CityRated ★ 1.5 Love in the Big CityRated ★ 1.5
 Dune: Part TwoRated ★ 4.5 Dune: Part TwoRated ★ 4.5
 ExhumaRated ★ 2.5 ExhumaRated ★ 2.5
 WonkaRated ★ 3.5 WonkaRated ★ 3.5
 Intimate StrangersRated ★ 2.0 Intimate StrangersRated ★ 2.0
 The Boy and the HeronRated ★ 4.5 The Boy and the HeronRated ★ 4.5
 CapernaumRated ★ 3.5 CapernaumRated ★ 3.5
 Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.5 Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.5
 DuneRated ★ 3.5 DuneRated ★ 3.5
 The Green RayRated ★ 3.0 The Green RayRated ★ 3.0
 Thirteen DaysRated ★ 3.5 Thirteen DaysRated ★ 3.5
 The Legend of 1900Rated ★ 3.5 The Legend of 1900Rated ★ 3.5