Series
Ratings
13
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
Suspicious PartnerRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 2.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 2.5
SignalRated ★ 2.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0