Movies
Ratings
26
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
The HousemaidRated ★ 2.5
The Face ReaderRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Love, RosieRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0