Titles you rated
Cunning Single LadyRated ★ 3.5
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.0
Protect the BossRated ★ 3.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.5
D-DayRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Plus Nine BoysRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 3.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.0
My Lovely GirlRated ★ 3.5