Titles you rated
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
The Legend IRated ★ 2.0
Man of SteelRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 4.0
Boogie NightsRated ★ 2.0
White NightRated ★ 2.0
The WolverineRated ★ 3.0
The MedallionRated ★ 1.5
Mr. SocratesRated ★ 3.5
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
The Last SamuraiRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 3.5
Rules of DatingRated ★ 2.5
UltravioletRated ★ 0.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
HawkingRated ★ 3.0
Lilo & StitchRated ★ 3.5
The Con ArtistsRated ★ 1.5- The Last StationRated ★ 3.5
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0