Movies
Ratings
15
WhiplashRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 3.0
Exodus: Gods and KingsRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 2.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 2.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 2.5