Series
Ratings
250
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
The Bear Season 4Rated ★ 4.5
The Bear Season 3Rated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
Agatha All AlongRated ★ 3.5
Recipe for FarewellRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 4.0
Life on MarsRated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0
LTNSRated ★ 4.5
WentworthRated ★ 4.5
WentworthRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
The Bear Season 2Rated ★ 4.0
RevenantRated ★ 3.0
The Mandalorian Season 3Rated ★ 4.5
The Book of Boba FettRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Roommates of Poongduck 304Rated ★ 3.5