Titles you rated
OppenheimerRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
UnlockedRated ★ 3.5
HuntRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
The BatmanRated ★ 3.5
EternalsRated ★ 3.5
Samjin Company English ClassRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Sleepless in SeattleRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 4.5
The French DispatchRated ★ 4.5