Series
Ratings
95
Adventure TimeRated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
My MisterRated ★ 5.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 3.0
Loki Season 2Rated ★ 4.0
HawkeyeRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 3.0
Family PlanRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Jeen-yuhs: A Kanye TrilogyRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Dexter: New BloodRated ★ 3.5- EuphoriaRated ★ 4.5
EuphoriaRated ★ 4.5