Titles you rated
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 4.0
PunchRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 5.0
Crows ZeroRated ★ 4.0
Crows Zero IIRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 5.0