Titles you rated
Tree With Deep RootsRated ★ 2.5
Jewel in the PalaceRated ★ 2.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 2.5
A Gentleman's DignityRated ★ 2.0
Master's SunRated ★ 3.0
SkinsRated ★ 1.5
Game of ThronesRated ★ 2.5
Band of BrothersRated ★ 2.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 2.5