Series
Ratings
36- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 0.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Still 17Rated ★ 4.5
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
While You Were SleepingRated ★ 4.5- MirandaRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 1.0
Years and YearsRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 5.0- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 3.5