Series
Ratings
85- Roller coaster 3Rated ★ 2.5
Dr. FrostRated ★ 1.0
Orange MarmaladeRated ★ 0.5
The Great WivesRated ★ 1.0
Inspiring GenerationRated ★ 1.0
Cheo YongRated ★ 1.0
Persevere, Goo Hae RaRated ★ 1.0
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 2.0- The Return of Hwang Geum BokRated ★ 1.0
- Yeonu's SummerRated ★ 3.0
I Do, I DoRated ★ 3.0
Righteous LoveRated ★ 3.0
Big ThingRated ★ 2.5- Magic Kid MasuriRated ★ 2.0
May QueenRated ★ 1.0
Princess HoursRated ★ 2.0
Capital ScandalRated ★ 3.0
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 0.5- The Woman Who Married Three TimesRated ★ 1.5
Vampire ProsecutorRated ★ 1.0