Movies
Ratings
108
CarolRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Wonderful NightmareRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
The InternRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
The Boss BabyRated ★ 4.5
SplitRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 2.5