Series
Ratings
32
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
HouseRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
SangdoRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 3.0
Attic CatRated ★ 2.5
Songgot: The PiercerRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
The Queen of OfficeRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 2.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.5
Fashion 70'sRated ★ 3.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 2.0
A Gentleman's DignityRated ★ 2.5
Goddess of MarriageRated ★ 1.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
The ProducersRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0