Series
Ratings
14
Yong PalRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 3.0
What Happens to My Family?Rated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
The MissingRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5- GokusenRated ★ 4.0