Titles you rated
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 4.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
How It EndsRated ★ 3.0
Take PointRated ★ 0.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
American AssassinRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 3.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.5
My Boss, My TeacherRated ★ 3.0