Titles you rated
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
LiveRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Tears of the DragonRated ★ 4.5
LostRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 3.5
24Rated ★ 5.0
Winter SonataRated ★ 4.0
24Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5- Eyes of DawnRated ★ 5.0
Begin Again Season 1Rated ★ 3.0